Olle Hjortzberg blandteknik
2014-03-06
233319
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): "Maria", signerad och daterad Olle Hjortzberg 1939, församlingshemmet Alingsås, blandteknik, 50x35 cm