Byst herdekvinna
2014-03-06
233290
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KVINNOBYST, marmor, 1800-tal, otydligt signerad, höjd inklusive träsockel 63 cm
Ytskador