Vilhelm Bjerke-Petersen oljemålning
2014-03-18
233224
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BJERKE-PETERSEN, Vilhelm (Danmark 1909-1957): Levande former, signerad och daterad V.b.p -48, olja på duk, 33x41cm
Duken något ojämn, färgbortfall