Peter Dahl akvarell
2014-03-08
233220
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Dans kring granen", signerad Peter Dahl, akvarell, 47x35 cm