Carl Fredrik Reuterswärd
2014-03-05
233152
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (3) "Games", monogramsignerade CFR, färglitografier i portfölj, numrerade, bladstorlek 62x45 cm