Veikko Aaltona oljemålning
2014-03-05
233111
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AALTONA, Veikko (1910-90): Blomsterstilleben, signerad och daterad V Aalton 67, olja på duk, 100x65 cm