M Pyk litografi
2014-03-04
232838
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Sommar i Stockholm, signerad M Pyk, 74/250, färglitografi, 56x42 cm