Vaser Japan
2014-03-04
232821
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 1 par, Japan, omkring 1900, hänklar i form av fåglar, dekor av pioner, höjd 65 cm
Lagningar, fotnagg