Oljemålning 1800-tal
2014-03-04
232807
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap med figurer, olja på pannå, otydligt signerad, 23x14 cm
Spricka