Nisse Zetterberg oljemålning
2014-03-04
232782
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): "Enskede gård", signerad och daterad Nisse Z, olja på duk 27x35 cm