Skål sterlingsilver
2014-03-06
232767
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, sterlingsilver, Hunt & Roskell, Ltd, Late Store & Mortimer, London 1897, finska importstämplar, godronnering, invändigt med förgyllning, höjd 7,5, diameter 10 cm, vikt ca 177 g