Angelica Wiik litografi
2014-03-04
232761
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WIIK, Angelica (född 1960): Cyklisten, signerad Angelica Wiik 242/290, färglitografi, 42x60 cm