K-A Pehrson litografi
2014-03-03
232755
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad, 117/385, färglitografi, 53x38 cm