Prydnadshorn Kina
2014-03-04
232740
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PRYDNADSHORN, 1900-talets första hälft, dekor med drakar och tiger, längd 35 cm
Smärre skador