Oskar Bergman färglitografi
2014-03-03
232734
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Motiv fråpn Saltsjöbaden, signerad Oskar Bergman, 344/350, färglitografi, 31x42 cm