Gunnar Ruda oljemålning
2014-03-03
232718
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RUDA, Gunnar, (1887-1948): Fiskeläge, signerad G. Ruda, olja på pannå, 38x47 cm