Peter Dahl litografi
2014-03-03
232708
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Den gröna porten, signerad, 206/290, färglitografi, 41x57 cm