Peter Dahl litografi
2014-03-03
232705
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Farmors Hus, signerad, 94/375, färglitografi, 44x29 cm