Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSTÖD, 1 par, brons, efter Ferdinand Preiss, 1900-talets första hälft, i form av arabiska pojkar, monterade på stensocklar, signerade Preiss, total höjd 26 cm
232695
2014-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här