Reinhold Ljunggren litografi
2014-03-03
232661
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Från Fågelö", 1964, signerad R. Ljunggren, provtryck, färglitografi, 46,5x35 cm