Värja 1700-tal
2014-04-10
232660
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VÄRJA, 1700-tal, med 1600-talsklinga med graverad dekor och text, förgyllt rokokofäste, längd 82 cm