Bruno Karlsson oljemålning
2014-03-03
232641
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARLSSON, Bruno (född 1927): "Utsikt mot Slottet och Skeppsholmen", signerad Bruno Karlsson, olja på duk, 60x80 cm