Madeleine Pyk litografi
2014-03-21
232633
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Figurer, signerad M Pyk, färglitografi, 116/250, 80x60cm