Bengt Lindström färglitografi
2014-03-20
232601
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 232/250, färglitografi, 72x51 cm