Karl Axel Pehrson färglitografi
2014-03-21
232599
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter och djur, signerad K. A. Pehrson -91, 209/385, färglitografi, 41x33 cm