Kopparstick 1600-tal
2014-03-03
232553
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAFISKT BLAD, 1600-tal, handkolorerat kopparstick, frontsida från Atlas Novvs Amsterdam, 47x26 cm
Skador