Axel Borg oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BORG, Axel (1847-1916): Porträtt av Malin Höglund f.Borg, osignerad, olja på duk, 36,27,5 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall
232544
Päivämäärä:
2014-03-03