Carl Gunne olja
2014-03-03
232525
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNE, Carl (1893-1979): "Stillhet", signerad och daterad Gunne -62, olja på duk, 59x79 cm