Oljemålning
2014-03-03
232520
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, Landskapsbild med kvarn, otydligt signerad, olja på duk, 28x39 cm