Rune Jansson
2014-03-02
232499
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JANSSON, Rune (född 1918): "I midsommartider", (Galerie Aix),1982, 4 handkolorerade signerade originaletsningar, 12/99, etsningar och text i linnekassett