Jéan-Baptiste Mulnier miniatyrporträtt
2014-03-02
232489
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MULNIER, Jean-Baptiste (1757-1836): Miniatyrporträtt, 1800-tal, signerad Mulnier Pinx, gouache, 6,5x5 cm