Bengt Lindström litografi
2014-03-02
232488
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad Lindström 40/100, färglitografi, 75x54 cm