Max Papart färglitografi
2014-03-02
232471
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, 81/100, färglitografi, bladstorlek 76x51 cm