Staffan Hallström färglitografi
2014-03-02
232458
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Ateljeinteriör, signerad SH, 34/125, färglitografi, 40x55 cm