Roberto Matta
2014-03-02
232425
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATTA, Roberto Sebastien (Chile, 1911-2002): Figurkomposition, signerad och numrerad 41/50, grafiskt blad, bladmått 44x32 cm, oramad