Madeleine Pyk
2014-03-02
232421
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Min syster och jag pratar med vallmon", signerad och daterad M Pyk Skägga 1979, gouache, 17x24 cm, oramad