K A Pehrson litografi
2014-03-02
232394
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Komposition, signerad KA Pehrson -57, 101/160, färglitografi, 40x15 cm, oramad