Ljusstakar 1 par
2014-03-02
232387
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgyllda, höjd 20,5 cm
Smärre slitage