Bordsskedar och slevar silver
2014-03-02
232381
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSSKEDAR, 2 st, SÅSSLEV, SOPPSLEV, 1800-tal, silver, slevarna med träskaft, längd 21-42 cm
Slitage