Robert Rauschenberg
2014-03-02
232379
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RAUSCHENBERG, Robert (1925-2008): 5 New York kvällar, offset, egenhändigt signerad och daterad Rauschenberg 1964 med röd penna, programblad för Moderna Museet, Stockholm, 43x30 cm
Gulnad