Duke färgserigrafier
2014-03-02
232373
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003): (2) Abstrakta kompositioner, 1992 resp 1993, signerade och numrerade Peder Duke, 245/300, 80/200, färgserigrafier, bladmått 43x33 resp 69x59 cm, oramade