James Coignard carborundum
2014-03-18
232364
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
COIGNARD, James (Frankrike 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard, numrerad 9/75, blandteknik på carborundum, 49x65 cm