Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
SKÅLAR, 2 st, VAS på fot, signerad och daterad Kjellander 32, bla. Orrefors och Kosta, slipad dekor, höjd 9-25 cm
En skål med kantnagg
232354
2014-03-02