Golvlampa med flexibla ljusarmar
2014-03-01
232307
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1940/50-tal, mässing och bemålat trä, 3 flexibla ljusarmar, höjd 159 cm
Fot med mindre bucklor