Skulptur i brons
2014-02-28
232183
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WYSOCKI, Stanislaus (Polen, född 1949): Kvinnofigur, signerad, daterad Stan Wys 1994, numrerad 3/8, patinerad brons, höjd med stensockel 30,5 cm