Lars Erik Falk färgserigrafi
2014-02-28
232119
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FALK, Lars Erik (född 1922): Abstrakt komposition, signerad och daterad Falk 1989, numrerad 1/200, färgserigrafi, bladstorlek ca 37x54 cm