Lage Lindell färglitografi
2014-02-27
231928
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad Lage Lindell 114/250, ca 69x50 cm