Silverskedar bl a Seseman Arboga
2014-02-27
231898
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, 11 st, silver, varav 5 st modell gammal fransk, daterade 1843, 6 st skedar bl a Seseman Arboga, 1800-tal, vikt ca 567 g
Slitage