Per Julius akvarell och gouache
2014-02-27
231880
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JULIUS, Per (född 1951): Skymning, Nordingrå, signerad Strömsån P. Julius, akvarell och gouache på papper, 54x74 cm