Ytterfoder mässing
2014-02-27
231847
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YTTERFODER, 2 st, 1800-talets slut, mässing, genombruten dekor, höjd 15,5-26,5 cm
Bruksslitage